Ragbi klub Rad

Tabela

 

 

  Tим У П Н И УП Б
 1. РАД 1 1  0  0 25:0 5
 2. БРК ЦЗ 1 1 0 0 26:12 5
 3. ВОЈВОДИНА 0 0  0 0 0:0 0
 4. ДИНАМО 1  0  0  1 12:26 0
 5. ПАРТИЗАН 1 0  0 1 0:25 0

 

 1.Коло – 07-08.Март

  Партизан – РАД (0 : 25)

  Динамо – Брк ЦЗ (12 : 26)

 

 2.Коло – 14-15.Март

  Брк ЦЗ – РАД (- : -)

  Динамо – Војводина (- : -)

 

 3.Коло – 21-22.Март

  Војводина – Брк ЦЗ (- : -)

  Партизан – Динамо (- : -)

 

 4.Коло – 04-05.Април

  Динамо – РАД (- : -)

  Војводина – Партизан (- : -)

 

 5.Коло – 18-19.Април

  Партизан – Брк ЦЗ (- : -)

  РАД  – Војводина (- : -)

 

 6.Коло – 25-26-Април

  Брк ЦЗ – Динамо (- : -)

  РАД – Партизан (- : -)

 

 7.Коло – 16-17.Мај

  РАД – Брк ЦЗ (- : -)

  Војводина – Динамо (- : -)

 

 8.Коло – 23-24.Мај

  Брк ЦЗ – Војводина (- : -)

  Динамо – Партизан (- : -)

 

 9.коло – 30-21.Мај

  РАД – Динамо (- : -)

  Партизан – Војводина (- : -)

 

 10.коло – Јесен 2020

  Брк ЦЗ – Партизан (- : -)

  Војводина – РАД (- : -)

 

 11.коло – Јесен 2020

  Динамо – Брк ЦЗ (- : -)

  Партизан – РАД (- : -)

 

 12.коло – Јесен 2020

  Брк ЦЗ – РАД (- : -)

  Динамо – Војводина

 

 13.коло – Јесен 2020

  Војводина – Брк ЦЗ (- : -)

  Партизан – Динамо (- : -)

 

 14.коло – Јесен 2020

  Динамо – РАД (- : -)

  Војводина – Партизан (- : -)

 

 15.коло – Јесен 2020

  Партизан – Брк ЦЗ (- : -)

  РАД – Војводина (- : -)


STADION

Rad nedovoljno za pobedu

Datum: 26.05.2015 | Kategorija : Vesti

Image 1

 

BRK Crvena Zvezda-RK Rad Mozzart 12:3 (5:3)

Mesto: Ada Ciganlija
Sudija: Predrag Štiglić, Pomoćnici: Zoran Mičić i Nenad Matejić
Delegat: Dobrivoje Babić

Ekipa Rada poražena je u prvoj utakmici play-off-a od ekipe Zvezde. Po teškom i kišovitom vremenu koje je možda i više odgovaralo našoj ekipi nisu uspeli da realizuju svoje prilike i naprave brejk na početku finalne serije. Iako bez postignutog eseja ekipa je ostavila dobar utisak pred sledeću utakmicu u kojoj će pred svojim navijačima probati da nanese prvi poraz crveno-belima ove godine. To se poslednji put desilo upravo protiv naše ekipe i to na njihovom terenu u prvom kolu Prvenstva Srbije. 

Utakmica nije dobro krenula po plavo-bele, primili su esej na samom startu susreta. Egzekutor je bio kapiten reprezentacije Boris Martić, koji je podigao loptu iz skrama i sa pet metara od eseja probio odbranu i položio loptu u esej prostor. Nedeljković je na svu sreću po Rad promašio konverzaciju.  Ipak nije taj esej omeo “građevinare”da nastave sa napadima. Imali su nekoliko veoma izglednih. U tim napadima ponestalo je malo koncentracije ali i sportske sreće kako bi se oni i realizovali. Mada dodatne probleme su zadavale i kazne koje su igrači Zvezde pravili pred svojim esejem. Kako kaznenog eseja nije bilo Radovci su se odlučili za šuteve. I jedan od dva šuta je Babić uspeo da pretvori i smanji rezultat na 5 prema 3. Ispostaviće se da je to bio i konačni rezultat prvog dela igre. 

U drugom delu viđena je totalna terenska inicijijativa Rada, imali su u tom delu igre posed lopte veći od 70%. Napadali su konstantno, ali odbrana crveno-belih nije popustila ni u jednom trenutku. O terenskoj inicijativi najbolje govori podatak da su igrači zvezde tri puta napustili svoju polovinu, od toga dva puta Ljubičić iz kontre. Na žalost jednu od tih kontri je i realizovao i postigao ispostaviće se odlučujući esej. Kako je položio u sredinu, Martiću nije bilo teško da pretvori i poveća na 12 prema 3. Ipak Rad se nije predavao, napadao je svim silama esej protivnika. Ali nije to dalo željeni rezultat, esej nije postignut do samog kraja iako je šansi za to bilo dosta. 

Na kraju treba čestitati protivniku na pobedi, ali i konstantovati da se ovakvom igrom Rad ima čemu nadati u sledećoj utakmici. Ukoliko tim bude kompletan može se očekivati dosta bolji rezultat od ovog.

Za RK Rad Mozzart su igrali: 1. Dimitrije Terzić, 2. Stefan Dragutinović, 3.Predrag Vraneš , 4. Branimir Petrović, 5. Mirko Ranković, 6.Vladimir Radulović , 7. Nikola Kostadinović, 8. Vlado Radeka, 9. Mladen Stošić, 10.Uroš Babić , 11. Milan MIlićević, 12.Nenad Todorović , 13. Ivan Pirković, 14. Luka Bulatović, 15. Marko Isailović, 16. Uroš Martinović, 17. Nikola Rodić, 18. Vladimir Đukić, 19. Marko Ristić, 20. Lazar Arbutina 21. Stanislav Ljubičić, 22. Milan Mitrović, 23. Đorđe Stanković

Komentari

Vaša korpa

PRIJATELJI KLUBA

Restoran "RAD" Crnotravska bb, Stadion FK Rad
Prodavnica bele tehnike i elektro materijala, nalazi na adresi Bratstva i Jedinstva 28c, Beograd 11211 Borča.

Današnji mečevi