Ragbi klub Rad

Tabela

 

 

  Tим У П Н И УП Б
 1. РАД 1 1  0  0 25:0 5
 2. БРК ЦЗ 1 1 0 0 26:12 5
 3. ДИНАМО 2 1  0 1 36:45 5
 4. ВОЈВОДИНА 1  0  0  1 19:24 0
 5. ПАРТИЗАН 1 0  0 1 0:25 0

 

 1.Коло – 07-08.Март

  Партизан – РАД (0 : 25)

  Динамо – Брк ЦЗ (12 : 26)

 

 2.Коло – 14-15.Март

  Брк ЦЗ – РАД (- : -)

  Динамо – Војводина (24 : 19)

 

 3.Коло – Јесен 2020

  Војводина – Брк ЦЗ (- : -)

  Партизан – Динамо (- : -)

 

 4.Коло – Јесен 2020

  Динамо – РАД (- : -)

  Војводина – Партизан (- : -)

 

 5.Коло – Јесен 2020

  Партизан – Брк ЦЗ (- : -)

  РАД  – Војводина (- : -)

 

 6.Коло – Јесен 2020

  Брк ЦЗ – Динамо (- : -)

  РАД – Партизан (- : -)

 

 7.Коло – Јесен 2020

  РАД – Брк ЦЗ (- : -)

  Војводина – Динамо (- : -)

 

 8.Коло – Јесен 2020

  Брк ЦЗ – Војводина (- : -)

  Динамо – Партизан (- : -)

 

 9.коло – Јесен 2020

  РАД – Динамо (- : -)

  Партизан – Војводина (- : -)

 

 10.коло – Јесен 2020

  Брк ЦЗ – Партизан (- : -)

  Војводина – РАД (- : -)

 

 11.коло – Јесен 2020

  Динамо – Брк ЦЗ (- : -)

  Партизан – РАД (- : -)

 

 12.коло – Јесен 2020

  Брк ЦЗ – РАД (- : -)

  Динамо – Војводина

 

 13.коло – Јесен 2020

  Војводина – Брк ЦЗ (- : -)

  Партизан – Динамо (- : -)

 

 14.коло – Јесен 2020

  Динамо – РАД (- : -)

  Војводина – Партизан (- : -)

 

 15.коло – Јесен 2020

  Партизан – Брк ЦЗ (- : -)

  РАД – Војводина (- : -)


STADION

EP u ragbiju 7 Divizija A – Izrael

Datum: 30.05.2013 | Kategorija : Vesti

Nakon kratkih ali intenzivnih priprema reprezentacija Srbije u ragbiju 7 će u petak i subotu učestvovati na FIRA turniru u Tel Avivu, Izrael. Za ovaj turnir određeno je 12 igrača koji će predstavljati Srbiju na osnovu posvećenosti na treningu, kvalitetu i prema neophodnim fizičkim zahtevima prema pozicijama i specifičnostima ragbija 7. Srž reprezentacije čine igrači koji su više godina na okupu i to Martić Boris, Đorđević Aleksandar, Ljubičić Vitor, Janković Andrija, Pirković Ivan, Orlović Milan, Živanov Miladin i Babić Uroš, pojačani debitantima u ragbi sedam reprezentaciji kao što su: Dejanović Igor, Marinković Milan, Đorđević Stefan i Banduka Andrej.

Reprezentaciju prvog dana očekuju utakmice sa Belgijom, Poljskom, Hrvatskom i Izraelom, a drugog dana protiv Litvanije i razigravanje za plasman. Prenos svih utakmica možete pratiti putem sajta  www.rugby.org.il

Reprezentaciju će kao i prethodnih nekoliko godina voditi selektor Marko Kapor, dok će za medicinsku negu biće zadužen dr. Srđan Nikolić.

Komentari

Vaša korpa

PRIJATELJI KLUBA

Restoran "RAD" Crnotravska bb, Stadion FK Rad
Prodavnica bele tehnike i elektro materijala, nalazi na adresi Bratstva i Jedinstva 28c, Beograd 11211 Borča.

Današnji mečevi